Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Wykonujemy schody drewniane ,układanie i cyklinowanie parkietu,renowacja parkietu,wszelkie naprawy parkietu ,osuszanie pomieszczeń,montaż listew przypodłogowych.montaż parkietu i paneli.

Wykonywane usługi

Opinie

Cyklinowanie parkietu

15 maja 2019

Wykonawca bardzo miły i pomocny. Przyjachał w umówionym terminie i godzinie. POLECAM w 100-u % ☺

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Cyklinowanie parkietu

14 kwietnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy: bardzo solidnie , mimo, że nie było tak łatwo (sporo kątów do wykończenia i pod szafami , które musiały zostać na miejscu). Kilka miesięcy wcześniej zrobiłam telefoniczny wywiad i niektórym usługodawcom nie chciało się do mnie przyjeżdżać, bo mieszkanie jest na 2 piętrze bez windy w kamienicy, no i te kąty i szafy w przedpokoju - Panu Krzysztofowi się chciało. No i zatuszowanie plamy na parkiecie w pokoju - świetna robota, bo śladu po plamie nie ma żadnej !!! A cenowo bardzo OK, byli tacy , co proponowali drugie tyle. Dziękuję raz jeszcze.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Cyklinowanie

19 marca 2019

Jesteśmy po cyklinowaniu i malowaniu. Super firma, wszystko w 100 % zgodne z ustaleniami. Pan Krzystof z pracownikiem przyjechał w umówionym terminie i wykonał wszystko w 1 dzień A drugiego dnia tylko drugie malowanie trwało 2 h. Jestem zachwycona usługa na najwyższym poziomie i super cenie. Dużo taniej niż u konkurencji. Parkiet na górze na pewno też bedzie nam cyklinować Pan Krzysztof. Pozdrawiam Magda z Siewierza

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług