Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy Firmą Handlowo - Usługową oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo - budowlane na terenie Małopolski i część woj. Śląskiego.
Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Wykonujemy roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa i prac inżynierii lądowej i wodnej, które polegają na budowie, wznoszeniu obiektu budowlanego, rozbudowie i nadbudowie obiektu budowlanego) oraz obejmują prace polegające na przebudowie, remoncie, rozbiórce lub montażu obiektu budowlanego, włączając montaż budowli z elementów prefabrykowanych oraz konstrukcji o charakterze stałym lub tymczasowym.
Świadczymy także kompleksowe usługi remontowo - instalacyjne w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych, obiektach handlowych itd.

Oferujemy wysoki standard>
- Indywidualne podejście do każdego zlecenia.
- Dobór technologii i materiałów z uwzględnieniem atestów i aprobat technicznych.
- Każdorazowa rzetelna wycena.
- Dołożenie wszelkich starań w kierunku dotrzymania ustalonych terminów i zachowania wysokiej jakości świadczeń

Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zachęcamy do współpracy !
KUBUS PL
Bogusław Gruszka
32-540 Trzebinia
ul. Stawowa 18
tel. 786238426

Wykonywane usługi

Budowa i remont

Hydraulik

Obszar wykonywania usług