Stereotyp sp. z o.o. Polecany!

Łódź, ŁódzkieOnline 15 godzin temu
11 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.9

59 opinii

(od 37 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Profesjonalnie zajmujemy się obsługą muzyczną i konferansjerską różnego rodzaju imprez, zarówno prywatnych, jak i firmowych. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, zapewniamy atrakcje dodatkowe.
Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w branży. W pracy konferansjerskiej pomaga nam doświadczenie radiowe (Radio Zet Gold, Radio Parada). Aktualnie współpracujemy na stałe między innymi z klubem Antrakt, Termami Uniejów (Klub Nautilus) oraz licznymi restauracjami na terenie woj. łódzkiego. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski, za granicą też się zdarza.
Prowadzimy imprezy dwujęzyczne.
Chętnie prześlemy pełną ofertę drogą mailową lub umówimy się na spotkanie i odpowiemy na Państwa pytania.
Spokojnie, jesteśmy niedrodzy :) Poprowadzimy imprezę już od 600zł :)

Zapraszamy również na naszą stronę w serwisie facebook:

Ponad to w ofercie:
- serwis foto & video
- ciężki dym
- fotobudka
- artyści (saksofon, wokal, akordeon i inne)
- mobilne kasyno
- pokazy iluzji
- napisy przestrzenne/girlandy świetlne
- organizacja wieczorów kawalerskich i panieńskich
- wiele innych....


Zapraszamy do kontaktu!

Opinie o "Stereotyp sp. z o.o." 59

4.9

59 opinii (od 37 klientów)

Kamil

NAJLEPSZA OBSŁUGA WESELA!!!

Cieszymy się, że skorzystaliśmy z usług tej firmy.
DJ/Konferansjer zbudował atmosferę dzięki której wielu gości uznało to wesele najlepszym na jakim byli w cały życiu!
Wyczucie, wyszukany żart, klasa, błyskotliwość, gust muzyczny, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie Piotra sprawiły, że ten najważniejszy wieczór w naszym życiu odbył się jeszcze lepiej niz sobie to wyobrażaliśmy.
Chapeau bas, Piotr!

Równie mocno dziękujemy Agnieszce za obsługę foto! Widząc jej profesjonalizm spodziewamy się SUPER FOTEK!!!

Opinia z Fixly

Konrad

Warszawa

Wraz z żoną mieliśmy okazję współpracować na naszym obiedzie weselnym z Panem Tomaszen. Obiad weselny był co prawda tylko z nazwy bo od 17 do 24 Pan Tomasz zrobił z tego pełnowymiarową świetną imprezę. Super kontakt, wszystko zgodnie z ustaleniami a nawet więcej i lepiej. Muzyka porwała wszystkich i chyba nie było ani jednej osoby, która by nie tańczyła a wszystko dzięki super obsłudze ze strony Pana Tomasza. Pan Tomasz stanął na wysokości zadania i zrobił mega imprezę, na której wszyscy się świetnie bawili, śmiali i tańczyli. Jeżeli miałbym robić jeszcze raz wesele to tylko z Panem Tomaszem.

Karolina

Oprawa muzyczna ślubu+1 usługa

Z całych sił dziękujemy ekipie Stereotyp DJs za towarzyszenie nam w najważniejszym dniu w życiu. Jakość obsługi jest na najwyższym poziomie ! Wszystkie ustalenia zostały zrealizowane, a firma dodatkowo bardzo pozytywnie zaskoczyła nas występem Pana saksofonisty ! Wyczucie pana Dawida jest niesamowite ;) ! Muzyka wspaniała , przekrojowa, dostosowana do towarzystwa. Zabawy i konkursy zostały przeprowadzone w super sposób, śmiechu było co nie miara! dodatkowym atutem jest bogata oferta firmy. Wszyscy goście byli zadowoleni a Państwo młodzi najbardziej ! Gorąco polecam !

Usługi świadczone przez "Stereotyp sp. z o.o." 9

Cennik

    Brak cennika