Maciej Drózd, "MÓJ DOM" Polecany!

Zelów, ŁódzkieOnline około 2 godziny temu
ponad 20 lat doświadczenia 4 lata na Fixly Firma
4.8

76 opinii

(od 43 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Kilkanaście lat mieszkałem poza granicami kraju zdobywając tam doświadczenie jako tzw. potocznie budowlaniec. Wykonywałem różne prace od malutkich remontów kończąc na budowie osiedli pod klucz oraz budowie jednego z najdroższych hoteli w Irlandii Południowej. Kilka lat temu wróciłem do kraju, aby tutaj dalej pracować w swoim zawodzie.
Nasze doświadczenie jest gwarancją sprawnej i bezproblemowej realizacji kompleksowych usług budowlano-remontowych. Zależy nam bardzo, aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami nabywcy. Zadowolenie naszych Klientów i wykonanie powierzonego zlecenia w ustalonym wcześniej terminie jest dla nas najwyższym priorytetem.
Osoby chętne zapraszam do kontaktu:)

Opinie o ""MÓJ DOM"" 76

4.8

76 opinii (od 43 klientów)

Opinia z Fixly

Maria

Łódź

Pan Maciej kleił u nas listwy przypodłogowe oraz montował i malował listwy karniszowe led. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi. Praca wykonana sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Maciej Wykonawca

Miło czytać:)
Polecam się w przyszłości:)

Opinia z Fixly

Ola

Łódź

Wszystko super :)

Maciej Wykonawca

Cieszę się:)

Opinia z Fixly

Małgorzata

Łódź

Usługa (akrylowanie szpar między ścianą a listwami przypodłogowymi) została wykonana profesjonalnie. Pan Maciej pojawił się o umówionej godzinie i wykonał swoją pracę zgodnie z ustaleniami. Polecamy!

Maciej Wykonawca

Dziękuję za miłe słowa:)

Usługi świadczone przez "MÓJ DOM" 91

Remont (57)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika