Skontaktuj się z Bartosz Batko, B. G- PROFI:

O mnie

irmy:

  Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo wykończeniowe na terenie mielec, Tarnów, Dębica, rzeszow,

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zachęcamy do współpracy !
WYKONUJEMY

- kafelkowanie
- tapetowanie
- gładzie gipsowe
- malowanie
- montaż paneli podłogowych
- przebudowa wnętrz
- zabudowy z płyt kartonowo-
- adaptacja poddaszy

Bartosz Batko, B. G- PROFI – 2 opinie (od 2 klientów)

Remont domu
30 maja 2020

Firma Bartosz Batko Profi i jej właściciel Bartosz Batko oraz wspólnik Grżegorz Graniczka to oszuści. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remonty budynków
16 grudnia 2019

Ostrzeżenie, firma nierzetelna. Nie wywiązuje się z terminów zawartych w umowie. Właściciel Bartosz Batko nie rozlicza się z pobranych zaliczek na materiały budowlane. Firma oszukała mnie, schodząc z budowy ( oczekiwanie na powrót przez 3 miesiące ) i nie rozliczając kwoty 13 tys.plz zaliczki. Po odstąpieniu od umowy i wezwaniu do zapłaty w dalszym ciagu brak reakcji ze strony firmy.
Zdecydowanie nie polecam usług p. Bartosza Batko

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Bartosz Batko, B. G- PROFIWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług