Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Kosztorysy24h.eu wycena szkód majątkowych, kosztorysy budowlane, inwestorskie, PFRON, kredyt budowa domu, dotacje z Unii Europejskiej i ARiMR…
Kosztorysy budowlane szybko, skutecznie i profesjonalnie.

Prowadzimy działalność w obszarze wyceny kosztorysowej szkód majątkowych, a także realnej weryfikacji niedoszacowań w wycenach dokonanych przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe lub podmiot działający na jego zlecenie.
Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na ocenę szkód po wystąpieniu takich zjawisk jak pożar, zalania, zerwanie dachu, przewrócenie ogrodzenia i inne.

Wykonujemy również ekspresowe kosztorysowania każdego typu, w tym kosztorysy budowlane, inwestorskie, PFRON, kosztorys pod kredyt na budowę domu, itp. wykonywane przez Inżynierów z wieloletnim doświadczeniem kosztorysowym i budowlanym w Polsce i za granicą.

Jednym z zagadnień jakim zajmujemy się z powodzeniem są wyceny pod dotacje z Uniii Europejskiej dla Firm i Gospodarstw rolnych.

Kosztorysy wykonujemy na eksperckim, autoryzowanym programie Norma STD firmy Athenasoft (https://www.ath.pl)

Kosztorysanci są członkami:
PSRiBS (Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych / http://psribs.pl)
SKB (Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych / http://www.kosztorysowanie.org.pl)


Kontakt

www.kosztorysy24h.eu

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług