Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z JAN-BUD:

O mnie

Dzień Dobry, Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wykonywana prac remontowo - budowlanych na terenie Niemiec i Polski. Zlecenia jestem w stanie wykonać od stanu surowego zamkniętego do całkowitego wykończenia domów, mieszkań, biur lub innych pomieszczeń klienta zgodnie z jego zaleceniami, oraz dostępnym kapitałem na inwestycje. Zdaję sobie sprawę, że bardzo trudno jest wykonać wszystkie prace na raz, dlatego na każdym etapie inwestycji, wraz klientem staram się rozmawiać na temat możliwości wykonania prac i postępów powierzonych zadań. Doskonały kontakt z inwestorem pozwala mi spełnić Państwa oczekiwania.
Dotrzymuje terminowego wykonywania prac zgodnie z ustaleniami z inwestorem, aby mógł on zamawiać potrzebne materiały budowlane, czy wykończeniowe w trakcie kończenia poszczególnych etapów zbiegających się z zakończeniem robót w obiekcie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego celem ustalenia warunków wykonania powierzonego zlecenia.

Pozdrawiam,

JAN-BUD Opinie

Układanie płytek
23 lutego 2019

Pan Jan Klimczak to fachowiec jakich mało. Według mnie można o nim mówić tylko w samych superlatywach. Jest rzeczowy, dokładny, precyzyjny, słowny, pomysłowy, zna się na robocie, potrafi doradzić, poprawić błędy w projekcie, podpowie bez naciągania jakich użyć najlepszych materiałów, żeby było dobrze a nie drogo. Pan Jan nie boi się wyzwań i trudnych projektów.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

JAN-BUDWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług