Skontaktuj się z Dom Weselny, "Rafael":

O mnie

Ślub i wesele to niezapomniane przeżycie. W końcu większość z nas doświadcza go jedynie raz. Każda para pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy.
Organizacja przyjęcia ślubnego w Domu Weselnym Rafael to szansa na spełnienie tych marzeń i znacznie więcej.

Nasz dom weselny gwarantuje profesjonalną i kompleksową obsługę najważniejszego dnia w Państwa życiu. Oferujemy wyjątkową atmosferę oraz nasze pełne zaangażowanie – wszystko po to, aby Para Młoda i jej goście nie zapomnieli zabawy weselnej przez bardzo długi czas.

Nasza oferta ślubna obejmuje znacznie więcej niż wynajem sali czy catering. Swoim Klientom proponujemy podejście pełne zrozumienia, empatii i kreatywności. Podczas organizacji wesel dbamy o każdy detal, z przyjemnością realizując marzenia i oczekiwania Pary Młodej. Wspólnie z narzeczonymi ustalamy dekoracje, menu i wszelkie szczegóły przyjęcia weselnego, dzieląc się naszym doświadczeniem w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań. Dbamy o spokój naszych Klientów, zajmując się kompleksową organizacją wydarzenia i oferując doskonałą komunikację na każdym jej etapie.
Przyjęcia ślubne organizowane w Domu Weselnym Rafael to zawsze niezapomniane, perfekcyjnie zorganizowane wydarzenia. Zarówno nowożeńcy, jak i goście często wspominają je z uśmiechem przez wiele lat. Przyjazna atmosfera, świetna zabawa, pyszne jedzenie… To właśnie Rafael. Czegóż chcieć więcej?
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dom Weselny, "Rafael"Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług