Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Artur Izydorczyk:

O mnie

Specjalizacja i duże doświadczenie są gwarantem wysokiej jakości wykonywanych prac i zadowolenia klientów.
Prace wykończeniowe obejmują: zabudowy i sufity podwieszane ,gładzie gipsowe , tapetowanie ,tynki i tapety natryskowe,malowanie ręczne i hydrodynamiczne,montaż paneli, wykładzin, stolarki okiennej i drzwiowej , montaż parapetów.
Prace elewacyjne obejmują: docieplenia budynku, tynki natryskowe, malowanie ręczne i hydrodynamiczne,naprawa ścian, mycie i czyszczenie elewacji ręczne i hydrodynamiczne , montaż parapetów, montaż podbitki .

Artur Izydorczyk Opinie

Elewacja i ocieplenie domu
20 września 2019

Pan Artur to fachowiec który wykonuje pracę solidnie, bardzo dokładnie i terminowo. Z czystym sumieniem polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Elewacja i ocieplenie domu+2 usługi

Pozostałe usługi budowlane

Malowanie dachów i elewacji

18 września 2019

Szczerze mogę polecić fachowość i wiedzę jaką reprezentuje Pan Artur. Początkowo prosiłem o wykonanie prac elewacyjnych (ocieplenie), a dzięki na prawdę dobrej współpracy przeszliśmy dalej na wykonanie pełnej elewacji, zabezpieczenia przeciwwodne tarasów i schodów. Warto pozytywnie wspomnieć o otrzymanych wielu poradach budowlanych, które zwyczajnie się przydały i dalej będą niezbędne. Polecam za doświadczenie, zawsze! rzetelność i terminowość, zgodnie z tym na co się umówiliśmy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Artur IzydorczykWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług