Andrzej Lezanski, KAL-MONT

Sucha Beskidzka, MałopolskieOnline 8 miesięcy temu
10 lat doświadczenia
5.0

5 opinii

(od 5 klientów)

O mnie

Nasza firma specjalizuje się w stolarce otworowej - oknach, drzwiach, bramach garażowych, roletach, parapetach, konstrukcjach z aluminium. Oferujemy profesjonalną usługę montażu stolarki otworowej przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Naszych fachowcow odznaczaja wysokie Umiejetnosci techniczne. Zaspokajamy różnorodne wymagania naszych klientów poprzez stosowanie surowców najwyższej jakości, elastyczność, dyspozycyjność oraz aktywna współpracę z najlepszymi producentami na rynku.
Wystarczy że do nas zadzwonisz a my zajmiemy się cała reszta. Możesz spać spokójnie. Wymierzymy, zrobimy kosztorys, zamontujemy okna, parapety, rolety byś mógł się cieszyć tym co najlepsze.

Opinie o "KAL-MONT" 5

5

5 opinii (od 5 klientów)

Opinia zewnętrzna

Arkadiusz

Zamówiłem usługę regulacji drzwi. Wszystko zostało wykonane prawidłowo i w ustalonym terminie. Dobry kontakt z p. Andrzejem. Jestem zadowolony. Chętnie skorzystam w przyszłości z jego usług.

Opinia zewnętrzna

Tadeusz

Pan Andrzej miał okazję montować drzwi w moim domu. 1 drzwi zewnętrzne wejściowe oraz 3 wewnątrz. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko. Nawet nie spodziewałem się że usługa będzie wykonana w tak krótkim czasie. Poza bardzo estetycznym wykonaniem i czystością podczas prac monterskich uzyskałem dodatkowo doradztwo w kwestii wyboru okien. Profesjonalne podejście i bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam

Opinia zewnętrzna

Brygida

Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana szybko, sprawnie i dokładnie. Bardzo dobry kontakt przez fixly. Jestem zadowolona.

Usługi świadczone przez KAL-MONT 98

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika