Coś poszło nie tak…

Szukasz sprawdzonego fachowca?

Fixly to właściwy adres! Porównaj oferty wykonawców i wybierz najlepszą

lub wybierz usługę z kategorii

Znajdź wykonawcę jednej z najpopularniejszych usług

Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Najnowsze wpisy na blogu Fixly

Słyszysz sąsiadów zza ściany? Zobacz, jak wyciszyć mieszkanie

Cisza - czasami to jedyne, czego nam potrzeba, aby zapanować nad swoimi myślami, zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu. Jednak często okazuje się, że zamiast błogiej ciszy, zza ściany dobiegają nas niepożądane hałasy. Jak sobie z nimi poradzić? Czy tapety wygłuszające lub maty akustyczne zdadzą egzamin? Dowiedz się, jak skutecznie wyciszyć mieszkanie w bloku. Hałas w mieszkaniu - skąd dochodzą do nas niechciane dźwięki? Mieszkanie w bloku...Czytaj więcejArtykuł Słyszysz sąsiadów zza ściany? Zobacz, jak wyciszyć mieszkanie pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Eleganckie i z klasą, czyli mieszkanie w stylu glamour

Wnętrze w stylu glamour to przestrzeń, w której króluje luksus, przepych i elegancja. Szlachetne kolory, materiały wysokiej jakości, stylizowane meble, połyskujące srebro i złoto – dla niektórych to symbol barkowego szyku, dla innych przerost formy nad treścią. Czym wyróżnia się styl glamour i jak go umiejętnie zastosować? Styl glamour najczęściej kojarzy się z głęboką purpurą na ścianach, srebrnymi dodatkami i czarnymi meblami. Jednak efekt luksusu możemy osiągnąć...Czytaj więcejArtykuł Eleganckie i z klasą, czyli mieszkanie w stylu glamour pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Drewniane, plastikowe czy aluminiowe - jakie okna do domu?

Za czasów naszych dziadków decyzja była prosta. Do wyboru była tylko i wyłącznie stolarka okienna z drewna. Następnie nadeszła era plastiku, a wraz z nią masowa wymiana tradycyjnych okien drewnianych na szczelne okna z PCV. Z czasem jednak i to rozwiązanie spowszedniało, a do łask wróciły surowce naturalne. W międzyczasie na rynku pojawiły się nowoczesne oraz wytrzymałe okna z aluminium. Obecnie w gąszczu dostępnych produktów i możliwości można się pogubić. Wszystkie z nich...Czytaj więcejArtykuł Drewniane, plastikowe czy aluminiowe - jakie okna do domu? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.