Coś poszło nie tak…

Szukasz fachowca? Nie szukaj!

Wybierz go spośród wykonawców dostępnych na Fixly

lub wybierz usługę z kategorii

Znajdź wykonawcę jednej z najpopularniejszych usług

Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Najciekawsze wpisy na naszym blogu

Zużyta uszczelka w lodówce? Zobacz, jak ją wymienić

Jeśli drzwi lodówki nie zamykają się prawidłowo lub po otwarciu czujesz, że wydobywa się z niej nieprzyjemny zapach, może być konieczna wymiana uszczelki. W większości przypadków zrobisz to samodzielnie, ale zdarzają się sytuacje, gdzie lepiej będzie wezwać fachowca. Sprawdź, jak krok po kroku poradzić sobie z problemem nieszczelnej lodówki. Dlaczego należy regularnie sprawdzać stan uszczelki w lodówce? Lodówka to jeden z tych sprzętów AGD, które...Czytaj więcejArtykuł Zużyta uszczelka w lodówce? Zobacz, jak ją wymienić pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Mieszkanie w stylu vintage - podróż do przeszłości w nowoczesnym wydaniu

Większość z nas lubi słuchać historii z dawnych lat, opowiadanych przy kominku podczas spotkań rodzinnych. Głowa rodziny siada wtedy na honorowym miejscu i długimi godzinami opowiada o czasach swojej młodości i „jak to kiedyś było”. A gdyby tak przenieść trochę tych wspomnień do swoich czterech kątów? Sprawdźmy, jaką historię do opowiedzenia ma styl vintage. Czym charakteryzuje się styl vintage? Podobno im starsze wino tym lepsze. Co...Czytaj więcejArtykuł Mieszkanie w stylu vintage - podróż do przeszłości w nowoczesnym wydaniu pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Budowa domu od podstaw – rodzaje fundamentów

Fundament jest najważniejszym elementem konstrukcyjnym budynku. Jest to podstawa, która ma za zadanie unieść ciężar całego domu poprzez przeniesienie obciążenia na grunt. Gwarantuje stabilność i wytrzymałość budowli, a także zapobiega pęknięciom oraz nierównomiernemu osiadaniu. O tym, jakie wyróżniamy rodzaje fundamentów, dowiemy się w poniższym artykule. Słowniczek pojęć, czyli budowlane abecadło Pojęcia z zakresu budownictwa są dość skomplikowane, dlatego zanim zaznajomimy się z rodzajami fundamentów oraz gatunkami gruntów,...Czytaj więcejArtykuł Budowa domu od podstaw – rodzaje fundamentów pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.