Błąd, przepraszamy!

lub wybierz usługę z kategorii

Znajdź wykonawcę jednej z najpopularniejszych usług

Dlaczego Fixly?

Wygoda

nie tracisz czasu na przeglądanie ogłoszeń - to wykonawcy piszą do Ciebie

Czas

w kilka godzin zbierasz oferty od zainteresowanych współpracą fachowców

Zaufanie

wybierasz wykonawców, których fachowość potwierdzają inni użytkownicy

Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Najnowsze wpisy na blogu Fixly

Nadzór prac monterskich. Na co zwracać uwagę podczas mocowania kabiny prysznicowej?

Kabina prysznicowa to jeden z najchętniej wybieranych elementów wyposażenia łazienki. Jest wygodna w użytkowaniu i stosunkowo tania, zajmuje mniej miejsca niż wanna i zużywa mniej wody. Jeżeli chcesz cieszyć się bezawaryjną kabiną prysznicową, zwróć uwagę na jej montaż, ponieważ to on często jest przyczyną potencjalnych usterek. Zatrudniając fachowców, wybieraj wyłącznie tych polecanych przez innych inwestorów i  staraj się nadzorować przebieg prac. Obserwuj i dopytuj,...Read More...Artykuł Nadzór prac monterskich. Na co zwracać uwagę podczas mocowania kabiny prysznicowej? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Styl shabby chic. Jak uzyskać nietuzinkowy urok mebli postarzanych?

Bielone meble dobrze komponują się z większością stylów i nadają wnętrzom oryginalny charakter. Malowanie mebli, które nadaje efekt celowego postarzania - prześwitywania przez siebie kolejnych warstw farby sprawia, że krzesła, stoły, szafy i komody zyskują lekkości i niepowtarzalności. Renowacja mebli w stylu shabby chic to sposób urządzania wnętrz, który wykorzystuje stare lub polega na celowym postarzaniu nowych mebli. Dominuje w nim jasna, pastelowa kolorystyka (biel,...Read More...Artykuł Styl shabby chic. Jak uzyskać nietuzinkowy urok mebli postarzanych? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Remont kuchni i łazienki w mieszkaniu o powierzchni 50 m2. Koszty prac na poszczególnych etapach

Przed rozpoczęciem remontu przygotuj plan prac, który umożliwi Ci zorganizowanie kolejności czynności budowlanych oraz stałą kontrolę nad wydatkami. Cennik budowlany i koszty poszczególnych etapów remontu zależą zwykle od jakości materiałów wykończeniowych, powierzchni mieszkania oraz zakresu i stanu zaawansowania prac. Decydując się na remont mieszkania, weź pod uwagę, prawopodobieństwo pojawienia się dodatkowych, nieplanowanych wydatków związanych np. z nagłą awarią lub nierównymi ścianami. Do całkowitego kosztorysu remontu dolicz...Read More...Artykuł Remont kuchni i łazienki w mieszkaniu o powierzchni 50 m2. Koszty prac na poszczególnych etapach pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.