Coś poszło nie tak…

lub wybierz usługę z kategorii

Znajdź wykonawcę jednej z najpopularniejszych usług

Dlaczego Fixly?

Wygoda

nie tracisz czasu na przeglądanie ogłoszeń - to wykonawcy piszą do Ciebie

Czas

w kilka godzin zbierasz oferty od zainteresowanych współpracą fachowców

Zaufanie

wybierasz wykonawców, których fachowość potwierdzają inni użytkownicy

Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Najnowsze wpisy na blogu Fixly

Betonowa podłoga w Twoim domu - czy warto ją wybrać?

Jeszcze do niedawna beton na podłodze kojarzył się z niedokończoną posadzką lub ukrytym i rzadko używanym pomieszczeniem, jak np. piwnica. Dzisiaj betonowa posadzka przeżywa swoje odrodzenie i stanowi obecnie jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich. Jaki beton wybrać oraz jak skomponować go z resztą pomieszczenia? Choć beton sprawia wrażenie materiału zimnego i mało przytulnego, to w odpowiedniej aranżacji może wprowadzić bardzo naturalny, domowy klimat. Nowoczesne materiały pozwalają zastosować beton...Czytaj więcejArtykuł Betonowa podłoga w Twoim domu - czy warto ją wybrać? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Kredyt na budowę domu - jaki wybrać?

Budowa wymarzonego domu to niewątpliwie ogromny wysiłek finansowy. Osób, które dysponują odpowiednio wysokimi oszczędnościami, by ją sfinansować z własnych środków jest stosunkowo niewiele. Zdecydowana większość zmuszona jest do długoletniego oszczędzania, zaciągania kredytów, korzystania z najróżniejszych dotacji i programów rządowych lub ewentualnie budowania domu metodą gospodarczą. Jak skutecznie pozyskać niezbędne środki na budowę domu? Kredyt na budowę domu – dostępne opcje Skorzystanie ze...Czytaj więcejArtykuł Kredyt na budowę domu - jaki wybrać? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

9 pomysłów, jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim

Pierwsze skojarzenia z kuchnią w stylu skandynawskim to biel, prostota i czystość. Jednak styl ten ma do zaoferowania bogatą paletę rozwiązań, które sprawią, że wnętrze będzie niezwykle funkcjonalne, przytulne oraz urządzone ze smakiem. Wystarczy przestrzegać kilku głównych zasad i skorzystać z materiałów określających skandynawski design. Kolory i materiały w kuchni skandynawskiej Kuchnia w stylu skandynawskim to miejsce przede wszystkim wygodne i idealnie dopasowane do potrzeb domowników. Najważniejszą rolę odgrywa...Czytaj więcejArtykuł 9 pomysłów, jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.