Coś poszło nie tak…

Szukasz fachowca? Nie szukaj!

Wybierz go spośród wykonawców dostępnych na Fixly

lub wybierz usługę z kategorii

Znajdź wykonawcę jednej z najpopularniejszych usług

Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Najciekawsze wpisy na naszym blogu

Standardowe wymiary okien tradycyjnych, balkonowych i dachowych

Na rynku istnieje wiele modeli okien, dlatego planując budowę domu, należy dokładnie zapoznać się z normami i standardami dotyczącymi ich wymiarów. Projektując lub remontując budynek musimy więc zwrócić uwagę na poprawność mierzenia otworu, sposób otwierania, liczbę skrzydeł oraz typ okien. O tym, co należy wiedzieć o oknach, aby w przyszłości nie mieć problemu z ich ewentualną wymianą, dowiemy się w tym poradniku. Standardowe i niestandardowe okna Co prawda nie istnieje...Czytaj więcejArtykuł Standardowe wymiary okien tradycyjnych, balkonowych i dachowych pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Piękny taras w trzech krokach

Zabudowa tarasu to poważne przedsięwzięcie, którego sukces zależy od kilku czynników, takich jak dobranie odpowiedniej metody wykonania, jakość płyt tarasowych oraz prawidłowe fugowanie. Jeżeli na którymś z tych etapów popełnimy błąd – uzyskane efekty mogą być niezadowalające i krótkotrwałe. Jak zatem prawidłowo wykonać taras, by móc się nim cieszyć przez lata? Poniżej garść najważniejszych zasad. Podłoże, na którym będziemy zabudowywać taras Sposób...Czytaj więcejArtykuł Piękny taras w trzech krokach pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Skąd się bierze i jak się pozbyć grzyba ze ściany?

Grzyb na ścianie jest nie tylko wstydliwym problemem, który wpływa na estetykę mieszkania i jego zapach, ale również niesie za sobą wiele zagrożeń dla naszego zdrowia. Najczęściej pojawia się w kuchni i łazience, czyli miejscach szczególnie narażonych na wilgoć, ale zdarzają się również sytuacje, gdy jego obecność zauważamy w niemal każdym pomieszczeniu. Jak usunąć grzyba ze ściany i dlaczego czas w tym przypadku ma tak duże znaczenie? Przyczyny i etapy...Czytaj więcejArtykuł Skąd się bierze i jak się pozbyć grzyba ze ściany? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.