Firma Budowlana, Perfect Dom

Szczecinek, ZachodniopomorskieOnline 4 godziny temu
13 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.9

26 opinii

(od 10 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego budownictwa. Naszą specjalizacją są wszelkiego rodzaju remonty oraz malowanie ścian i sufitów. Do potrzeb Klientów podchodzimy nieszablonowo i indywidualnie, ponieważ najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie i satysfakcja. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, fachowo, profesjonalnie i z najwyższą starannością, zachowując wszelkie standardy sztuki budowlanej.

Wykorzystujemy materiały pochodzące od wiodących dostawców, a nasze realizacje są wykonywane przy użyciu profesjonalnych narzędzi i sprzętu. W ramach naszej działalności zajmiemy się malowaniem ścian i sufitów w mieszkaniach, w domach, w lokalach użytkowych, w pomieszczeniach gospodarczych, na klatkach schodowych oraz w magazynach. Przeprowadzamy remonty w zakresie montażu ścian działowych i sufitów podwieszanych, wykonania zabudów oraz innych prac w tym zakresie.

Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej nietypowe projekty klientów. Służymy doradztwem w zakresie zagospodarowania wolnej przestrzeni użytkowej oraz pomagamy w wyborze materiałów. Dotrzymujemy ustalonych terminów oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. Obsługujemy klientów biznesowych, klientów indywidualnych i instytucje. Terenem naszej działalności jest Szczecinek i okoliczne miejscowości. Nasza marka cieszy się zaufaniem i uznaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy do współpracy.

Opinie o "Perfect Dom" 26

4.9

26 opinii (od 10 klientów)

Joanna

Konstrukcje z płyt gk+2 usługi

Wiedza teoretyczna jak i praktyczna godna kazdych pieniedzy poddasze wykonane zostalo 5 lat temu i do dnia dzisiejszego zadnej najmniejszej ryski na łaczeniach.

Opinia z Fixly

Pawel

Czaplinek

Wykonawca w dniu rozpoczęcia prac stwierdził iż przeszkadzają mu 4 krzesła i parę płyt G-K opartych o ścianę i ze nie będzie w takich warunkach rozpoczynać prac co jest totalna kpina w tym przypadku Pan ogłasza się jako firma budowlana a pracuje w pojedynkę , ogólnie nie polecam .

FirmaWykonawca

22 stycznia 2020

Kpina jest nie przygotowanie domu przez tydzien do prac (sterta narzedzi belki poopierane o sciane
30szt plyt gk, wklad kominkowy itd. Wg naszej umowy wszystko z parteru domu mialo byc usuniete
poniewaz pracuje na szczudlach i musze miec odpowiednie warunki do pracy zgodne z zasadami BHP.
ktore jak zauwazylem sa Panu obce (sam Pan wszedl w porozrzucane wkrety na podlodze)
Do tego co najwazniejsze brak materialu i wstawionych parapetow do tego ciagle pouczanie
"moze Pan
robic to albo tamto".
Podczas pierwszego spotkania nie przeszkadzalo Panu ze pracuje w pojedynke.
Nie zycze najgorszemu wrogowi tak chamskiego inwestora.

Adam

Malowanie ścian+2 usługi

Firma Perfect Dom wykonywala u nas gladzie zaproponowany przez wlasciciela firmy material okazal sie strzalem w dziesiatke w polaczeniu z profesionalnymi narzedziami i doswiadczenie wykonawcy sciany"lustro"
Zdecydowanie polecam!!

Usługi świadczone przez "Perfect Dom" 96

Remont (74)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika